Informacje o giełdzie opon www.hurtopon.pl


Platforma HURTOPON.PL to sposób na szybkie i bezpieczne zakupy przez internet.

Poszukujesz opon w dobrej cenie? Nie masz czasu na przeszukiwanie internetu i porównywanie ofert różnych dostawców? W takiej sytuacji z pomocą przychodzi platforma HURTOPON.PL, integrująca stany magazynowe hurtowników z całej Polski.

Pomysł stworzenia platformy HURTOPON.PL zrodził się w 2005 roku. Główną ideą projektu było wykreowanie miejsca, które będzie skupiać największe hurtownie oponiarskie, warsztaty oraz firmy motoryzacyjne. Głównym celem działania HURTOPON.PL jest udostępnienie firmom z branż oponiarskiej, motoryzacyjnej i transportowej platformy handlowej, z wykorzystaniem której mogą zwiększać obroty i nawiązywać nowe kontakty handlowe.

Platforma HURTOPON.PL umożliwia wystawianie ofert sprzedaży opon i felg. Oferent wystawiający swoje produkty szybko i sprawnie może dodać pojedyncze oferty, jak i duże stany magazynowe. Użytkownicy portalu pragnący dokonać zakupów, w zaledwie kilka sekund od rozpoczęcia wyszukiwania, otrzymują informacje o dostępności produktów, cenie, a także dostawcach i czasie realizacji.

Spółka HURTOPON.PL sama nie oferuje żadnych produktów i nie jest stroną w umowach, zawieranych między Użytkownikami i Oferentami.

Już teraz dołącz do użytkowników, którzy zaufali platformie HURTOPON.PL - rejestracja.

Zobacz również:

Regulamin
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu hurtopon.pl. © 2024 hurtopon.pl Sp. z o.o.